logo Brna

logo Brna

TRÉNINKY

NEPEREME SE, ZÁPASÍME!
Přijď si k nám vyzkoušet jeden z nejstarších sportů - zápas!   Těšíme se na tebe! 

Ukázkové hodiny můžeš navštívit vždy v PO, ST a ČT od 16:30 do 18:00 v tělocvičně ZŠ Horácké náměstí. Sportovní oblečení a obuv do tělocvičny s sebou.


Tréninky přípravek  probíhají v malé tělocvičně ZŠ Horácké nám. 13 vstup kolem posilovny klubu.Starší děti mají tréninky v tělocvičně klubu od 17:00 hod.

PO, ST, ČT  16:30 - 17:30

Tréninkové jednotky jsou vhodné pro všechny děti, které mají rády pohyb, jsou vedeny našimi zkušenými a odborně způsobilými trenéry. Tréninky jsou zaměřeny na komplexní rozvoj dětských pohybových schopností a získávání nových pohybových dovedností, většinou formou hry. Děti se naučí základy míčových her, gymnastické základy a okrajově se seznámí s úpoly - zápasem, vše s ohledem na schopnosti dětí.

    treninky   treninky   treninky   treninky   treninky

S vyšším věkem stoupá u sportovců podíl speciální přípravy. Naši svěřenci své schopnosti a dovednosti využívají na sportovních soutěžích v ČR i zahraničí (Polsko, Německo, Slovensko, Rakousko, Belgie…). Cílem tréninkového procesu je výchova nových zápasnických talentů, kteří budou reprezentovat ČR na mistrovstvích Evropy, světa nebo na Olympijských hrách. Vše s ohledem na individuální potřeby jedince. Přípravou sportovců se zabývají odborně vzdělaní trenéři s dlouholetými sportovními i trenérskými zkušenostmi. 


Cena :
3000 Kč na rok (500Kč nazpět při 2x účasti na závodech)

S sebou : sportovní oblečení a obuv do tělocvičny 

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA HOŠI A DÍVKY 6 – 8 LET 


© Copyright 2010   TAK HELLAS BRNO       vytvořil: mikrech     grafický návrh: Ezop       .L.