logo Brna

logo Brna

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ V ROCE 2010

27.11.2010 5.kolo I.liga družstev seniorů v.s. - Teplice

Omlouvám se, že s velkým zpožděním přináším výsledky z posledního 5. kola naší nejvyšší zápasnické soutěže, I. ligy družstev seniorů v zápase volném stylu. Za zpoždění může moje špatná informovanost.

V sobotu 27.11. jeli naši borci bojovat o konečnou třetí pozici v tomto ročníku ligy. Bohužel se jim to nepodařilo a naše družstvo skončilo v konečném pořadí na 4. místě.

20.11.2010 MT Olympijských nadějí junioři v.s. - Košice, Slovensko

Naši nadějní juniorští zápasníci vyrazili na mezinárodní turnaj v zápase volném stylu na Slovensko do Košic. Pod vedením trenéra Milana Žáčka zápasili o příčky nejvyšší.

19. - 21.11.2010 Místrovství ČR ml.žáků a žákyň v.s. - Teplice

Je pátek odpoledne po 14 hodině a ve vstupní hale hlavního nádraží v Brně postává hlouček 18 dětí se čtyřmi odhodlanými trenéry, vydávají se vstříci těžké misi....  I tak bych mohl nastínit naši výpravu na MČR v zápase volném stylu, na kterou vyrazilo 18 zápasníků a zápasnic pod dohledem trenérů P.Kučery, D.Švédy, M.Kráčmara a pana učitele Kováře.  Čekala nás dlouhá cesta 316km vlakem do Teplic. Vyjeli jsme v pátek 14:30 a dorazili v 19:15 do Teplic na hlavní nádraží.

13.11.2010 Mezinárodní turnaj v.s. - Praha

V sobotu 13.11. se na Bohemce v Praze uskutečnil zápasnický turnaj a naši borci s trenérem Žáčkem byli u toho a nevedlo se jim špatně. Přijelo bohužel jen 25 zápasníků ze Švýcarska, Slovenska a ČR.

5. - 7.11.2010 Mezinárodní turnaj seniorů v.s. - Waršava, Polsko

V rámci reprezentace ČR se náš borec Jirka Pašek, pod vedením reprezentačního trenéra Milana Hemzy, zúčastnil turnaje v polském hlavním městě. Bohužel jeho výkon tentokrát na medailovou příčku nestačil.

5.místo Jiří Pašek 84kg, 9 startujících

6.11.2010 Mezinárodní turnaj Dzierzoniow v.s. - Polsko

Pod vedením našich skvělých trenérů, Žáčka a Kučery, vyrazili naši zápasníci a jedna zápasnice na turnaj k našim severním sousedům do Polska. Celkem přijelo změřit síly 149 zápasníků z Polska a ČR. A především naši zkušenější borci si nevedly vůbec špatně.

30.10.2010 Memoriál A.Niče a Budáka žáků a seniorů v.s. - Praha

Nevím již po kolikáté ,ale jistě již mnohokrát proběhl tento turnaj pod pražským Vyšehradem. Já zde také několikrát, asi před 12 lety, zápasil o medailové umístění. Takže naši borci jeli pod vedením trenérů Milana Žáčka a Pavla Kučery změřit své síly z ostatními zápasníky z celé republiky. Přijelo celkem 52 zápasníků z 10 klubů ČR.

26. - 30.10.2010 Akademické mistrovství světa v zápase obou stylů - Turín, Itálie

Pod vedením reprezentačního trenéra Dr. Vargy se odchovankyně našeho klubu, momentálně působící v Praze, Lenka Martináková zúčastnila akademického mistrovství světa v Itálii.

5.místo Lenka Martináková, 59kg, 8 startujících.

 

2.10.2010 4. kolo I. ligy družstev mužů v zápase v.s. - Brno

 V sobotu 2.10. se uskutečnilo předposlední kolo naší nejprestižnější zápasnické soutěže I. ligy družstev mužů v zápase volném stylu. Místem konání se stalo zázemí našeho klubu TAK Hellas Brno. Účast byla skvělá a všechny týmy si dovezli opravdu silné sestavy, včetně našeho domácího týmu.

3. - 8.8.2010 MISTROVSTVÍ EVROPY KADETEK - BOSNA A HERCEGOVINA, SARAJEVO

Na začátku srpna se naše zápasnice Adéla Hanzlíčková a Kristýna Pitrová zúčastnily ME kadetek konaného tento rok v Sarajevu hlavním městě Bosny a Hercegoviny. Pod vedením trenéra Pavla Kučery vybojovaly naše reprezentantky tato umístění :

3. místo Adéla Hanzlíčková ve váze do 52kg z 19 startujících.


© Copyright 2010   TAK HELLAS BRNO       vytvořil: mikrech     grafický návrh: Ezop       .L.