logo Brna

logo Brna

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ V ROCE 2011

26.11.2011 MISTROVSTVÍ ČR - kadetek, kadetů, žen a mužů v.s. - Hradec Králové

Na mistrovství České republiky v zápase volném stylu vyrazilo celkem 14 zápasnic a zápasníků z našeho oddílu. A v bojích o mistrovské tituly se jim nevedlo vůbec špatně, lze říci skvěle.  

9 titulů mistra ČR svědčí o kvalitách našich zápasníků a zápasnic.

Všem gratulujeme.

5.11.2011 IX. Mezinárodní turnaj v.s. - Drierzonow, Polsko

5.11.2011 se konal již 9. ročník mezinárodního turnaje ve městě Drierzonow, Polsko.Pod vedením  trenéra Pavla Kučery, dosáhli naši sportovci dobrých výsledků. Celkem přijelo zápasit 102 sportovců a sportovkyň.

19.11.2011 - Mistrovství ČR mladších žáků a žákyň v.s. - Vítkovice ( Ostrava )

V sobotu 19.11.2011 se uskutečnilo, v Ostravě Vítkovicích, mistrovství české republiky maldších žáků a žákyň v zápase volném stylu. Naše zápasnice a zápasníci bojovali o příčky nejvyšší s kokurenty ze 17 klubů ČR. Na turnaji celkem startovalo 62 závodníků a závodnic.

8.10.2011 5.KOLO - I.LIGA DRUŽSTEV MUŽŮ v.s. - Teplice

V sobotu 8.10. se naši zápasníci vydali do Teplic bojovat o vítězství v posledním kole I. ligy družstev mužů ve volném stylu. Nakonec v tomto kole obsadili druhé místo, když podlehli družstvu Vítkovic.V celkovém pořadí patří  borcům TAK Hellas Brno  2.místo za rok 2011. Mistrem ČR v soutěži družstev mužů v.s.  se stalo družstvo Vítkovic. Našim borcům děkujeme za předvedené výkony a za dobrou reprezentaci našeho klubu, vždyt do posledního kola měli šanci na titul, což oproti loňsku, kde skončili až na 4.místě, je obrovské zlepšení. Věříme, že příští rok bude naše družstvo bojovat o stupně nejvyšší.

17.9. 2011 4.KOLO - I. LIGA DRUŽSTEV MUŽŮ VOLNÝ STYL - Hradec Králové

V sobotu 17.9. vyjeli naši borci na 4. kolo naší ligové soutěže družstev do Hradce Králové. Šlo o předposlední kolo této soutěže. Přípravu měl na starosti jako vždy Milan Velecký. Naši borci si mohli vítěstvím v tomto kole pojistit vedení v průběžném pořadí. To se bohužel nestalo a naši borci skončili druzí za družstvem Vítkovic. V průběžném pořadí se na nás Vítkovice bodvě dotáhly, takže o celkovém vítězi rozhodne až poslední kolo 7.10. v Teplicích. Věřme že pro naše borce skončí vítězstvím.

18.6.2011 3.kolo I.liga mužů, zápas volný styl - Vítkovice ( Ostrava )

Na třetí kolo připravil naše zápasníky trenér Milan Velecký opravdu skvěle. Naši borci ukázali své kvality a v dramatickém souboji s družstvem Vítkovic, kde zvítězili o jediný bod, získali celkové vítězství v tomto kole. V dlouhodobém hodnocení soutěže družstev jsou naši borci na prvním místě. Jen tak dál. Přejeme našim borcům, nechť se jim i zbývající dvě kola, které proběhnou po prázdninách, vydaří.

 

28.5.2011 2.kolo - I.liga mužů volný styl - Praha

Skvělý úspěch našich borců při druhém kole ligové soutěže ve volném stylu. Zápasníci TAK Hellas Brno vedení trenérem Milanem Veleckým obsadili první místo v druhém kole I.ligy v zápase volném stylu, a dostali se v průběžném pořadí na první příčku. Gratulujeme.

20. - 22.5.2011 MT Lidice - Sokolský pohár ř.ř. - Kladno

S našim trenérem Pavlem Kučerou vyrazili naši zápasníci na turnaj do Kladna. A i když se zápasilo pro nás v méně preferovaném řecko-římském stylu, nevedlo se našim zápasníkům vůbec špatně.

Na turnaj přijelo celkem 315 zápasníků a zápasnic z 39 klubů - ČR, Slovenska, Polska, Dánska, Chorvatska, Itálie, Německa a Belgie.

7.5.2011 Mezinárodní turnaj v.s. - Pieszyce, Polsko

7.5. se naši zápasníci vydali, pod vedením trenéra Pavla Kučery, na turnaj v zápase volném stylu do polského Pieszyce. Na turnaj přijelo celkem 134 zápasníků ze 14 klubů ČR a Polska. Milým překvapením se stal nový zápasník našeho klubu Elmurzaev Turpal, který suveréně zvítězil ve své váhové kategorii a ve 4 utkáních soupeřům nadělil 50 technických bodů.


© Copyright 2010   TAK HELLAS BRNO       vytvořil: mikrech     grafický návrh: Ezop       .L.